JOOBLEMuscle-fitnessFischerfarlinClub kennyADKKoala cafeStrolleringTongosweetmilk
Crystal Bohemia,a.s. Ceny F.FilipovskéhoRecingexpoSkokan roku F1TH AUTOWho works in F1Od maminky.cz AlbatrosZahrádkaRespekt k poroduFEEOO

Mediální partneři

Český filmový a televizní svaz FITES a vydavatelství VIA STILE ,s.r.o.- časopis Baby book uzavřeli mediální partnerství.

Časopis Baby Book je mediálním partnerem Českého filmového a televizního svazu FITES pro berounského Trilobita - Cenu dětské poroty „Berounský medvídek“.Tato cena byla letos udělována poprvé. Cenu vymyslel pan Jaroslav Černý, místopředseda FITESu. Logo nakreslila paní malířka Kateřina Žlebková, členka UVU ČR. Dětská porota byla složena ze sedmi dětí, které byly vybrány učiteli ZŠ a ZUŠ v Berouně. Koordinátorkou dětské poroty byla paní Mgr.Art. Andrea Borovská. Porota se scházela několik týdnů před hlasováním, a to vždy v pátek ve výtvarné třídě ZUŠ V.Talicha. Promítaly se zde nominované filmy a děti je hodnotily. Na závěrečné promítání byli pozváni rodiče a sourozenci dětských porotců do restaurace Zastávka v Nižboře, kde pan Tomáš Hanák, jemuž restaurace patří, promítl jeden ze soutěžních celovečerních dětských filmů. Dětská porota pracovala ve složení: Bartoš Adam-předseda poroty, Čuříková Kristýna, Fialová Zuzana, Hofmeisterová Anežka, Lehovičová Nikola, Růžička Sebastián, Sára Macháčová. Hlasování dětské poroty proběhlo 6.12.2013 a cena byla vyhlášena a předána na slavnostním večeru 18.ledna 2014 v berounském kině. Cena dětské poroty - BEROUNSKÝ MEDVÍDEK byla udělena režisérům Karlu Smyczkovi a Martinu Dolenskému za televizní seriál Špačkovi v síti času. Šéfredaktorka časopisu BabyBook Mgr. Jana Hlušičková předávala dárkové tašky všem členům dětské poroty na jednom jejich jednání v ZUŠ Beroun. Dětem bylo přitom poděkováno za jejich záslužnou práci porotců Berounského medvídka. Celé předání točil pan MgA. Jaroslav Černý.

www: http://www.fites.cz

ODMAMINKY.CZ

ODMAMINKY.CZ je portál, který se už třetím rokem specializuje na slevy pro rodiče s dětmi. Ušetřit 30 – 90 % můžete na potřebách pro děti, zábavných aktivitách s Vašimi ratolestmi, nejrůznějších kurzech pro rozvoj dětí nebo akcích pro nastávající maminky. Jsme také přítomni na všech veletrzích s dětskou tématikou v ČR a pro každý z nich vydáváme slevovou knížku. Výhodné kupóny z ní lze uplatnit jak přímo na veletrhu, tak v kamenných obchodech. A pokud u nás ještě nenakupujete, můžete prodávat! Vykoupíme oblečení po dětech, které už nepotřebujete a zároveň si u nás můžete pořídit věci na další sezónu pro Vaše zlatíčka. Náš Bazárek spolupracuje s Nadací Terezy Maxové dětem.

www: http://www.odmaminky.cz